Pima Facebook

EV GÜVENLİĞİ


YANGIN / GAZ ALARMI

Şifre paneli üzerindeki "itfaiye" butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Alarm Sistemi'ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

HIRSIZ ALARMI
 
Evinize izinsiz bir giriş olduğunda öncelikle alarm sistemi devreye girerek ışıklı ve sesli uyarı sirenleri çevreyi uyarır. 
Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan Alarm Sistemi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.

Sirenler ile aynı anda, Pima Alarm Merkezine ulaşan sinyaller  Pima Alarm Merkezi Operatörleri tarafından değerlendirilerek size ve polise durum rapor edilir. Böylece  Pima Alarm Merkezine korumasındaki bölgeye hızlı müdahale edilmesini sağlanır.


PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK

Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Alarm Sistemi'ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdehale edilmesini sağlar. Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki "ambulans" butonuyla Alarm Sistemi'nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.