Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri

Her ölçekte ev ve iş yeri için kamera sistemi çözümleri

İhtiyacınız olan güvenlik kamerası sistemi için aşağıdaki menülerden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun, kaliteli tercihleriniz için örnek güvenlik kamerası sistemleri görüntülerine ulaşabilir, müşteri hizmetlerimizden randevu alarak Ankara içi ücretsiz keşif imkanı ile projelerinizi fiyatlandırabilirsiniz.
Bina, Apartman Kamera Sistemleri, İşyeri , ofis kamera sistemlerimizden projenize ve bütçenize en uygun kamera sistemi fiyatları ile Ankara ' da ücretsiz keşif imkanı ile hizmet veriyoruz.

 

  • Kamera sistemlerinde kurumların veya kişilerin risklerine ve taleplerine göre en uygun çözümleri sunuyoruz.
  • İster işyerinizin güvenliğini ve personel verimliğini artırmak için, isterseniz bakıcıya emanet ettiğiniz çocuğunuzun güvenliğinin sağlanmasında kullanın.
  • Dilediğiniz zaman cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kamera görüntülerini kolaylıkla izleyebilir. Ayrıca izlediğiniz görüntüleri bilgisayarınıza klipler şeklinde kaydedebilir ve geçmiş kayıtlara göz atabilirsiniz.
  • Her ölçekteki konut ve çalışma alanları için teknik analiz ve projelendirme ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kamera Sistem Çözümleri

  1. Analog, IP ve Hibrit Sistemler
  2. Mobil Kamera Sistemleri
  3. Sabit ve Hareketli Kameralar
  4. İç ve Dış Mekan Kameraları
  5. DVR, NVR Kayıt Seçenekleri
  6. Pinhole, Fisheye, MegaPiksel, Termal IR, Bullet Kameralar
Brief

Hikvision

Hikvision, yenilikçi güvenlik kamerası ürün ve çözümlerinin dünya lideri tedarikçisidir. Sektörün en büyük Ar & Ge gücüne sahip olan Hikvision, ses ve görüntü kodlama, video görüntüsü işleme ve veri depolama gibi kilit teknolojilerin yanı sıra bulut bilişim, büyük veri ve derin öğrenme gibi geleceğin parlak teknolojilerinde de ilerlemeye devam etmektedir. Güvenlik kamerası sektörünün yanı sıra akıllı ev teknolojileri, endüstriyel otomasyon ve otomotiv elektroniği sektörlerine de uzanan Hikvision, uzun-vadeli vizyonunu karşılamayı hedefliyor. Her zaman müşterileri için değer yaratan Hikvision, tüm dünyada varlığını göstermek adına 33 adet bölge şubesiyle hizmet veriyor.

Brief

DAHUA

Zhejiang Dahua Technology Co, Ltd (Dahua Technology), dünyanın önde gelen video merkezli akıllı IoT çözümü ve servis sağlayıcısıdır. Teknolojik yeniliklere dayanan Dahua Technology, şehir operasyonları, kurumsal yönetim ve tüketiciler için değerler oluşturmak için uçtan uca güvenlik çözümleri, sistemleri ve hizmetleri sunar.

Ar-Ge'ye katılan 16.000'den fazla çalışanı ve% 50'sinden fazlası ile Dahua çözümleri, ürünleri ve hizmetleri 180'den fazla ülke ve bölgede uygulanmaktadır. Sektörde 2002 yılında ilk kez geliştirilen 8 kanallı yerleşik DVR'ın piyasaya sürülmesinden bu yana, Dahua Teknoloji kendini teknolojik yeniliklere adadı ve sürekli olarak Ar-Ge'ye yaptığı yatırımın artmasını sağladı. Şirket, video IoT teknolojilerine dayalı yeni fırsatları keşfetmeye devam ediyor ve makine vizyonu, video konferans sistemleri, profesyonel dronlar, elektronik plakalar, RFID ve robotik vb.

Brief

UNIVIEW

Daha İyi Güvenlik, Daha İyi Dünya

Uniview, Dünya Pazarında IP video Çözümlerinin öncüsü ve lideridir. Çin'e ilk kez IP video Çözümlerini tanıtan Uniview, Çin'de ip video Teknolojilerinde üçüncü büyük oyuncusu konumundadır. 2016'da Uniview, Dünya Genelinde 7. en büyük küresel pazar payına sahiptir.

Uniview, IP kameralar, NVR, Encoder, Decoder, Depolama ve İstemci yazılımları ve uygulamaları da dahil olmak üzere, perakende, bina, endüstri, eğitim, ticaret, şehir gözetimi gibi çeşitli dikey pazarları kapsayan eksiksiz IP video izleme ürünlerine sahiptir.

Amacımız, profesyonel, güvenilir ve son teknoloji Ürünlerle daha güvenli bir dünya inşa etmek ve Video Güvenlik sektöründe global bir lider olmaktır.

Brief

EZ-IP

EZ-IP, üstün performans ve basitlikle giriş seviyesi IP ürünleri sunar. 

EZ-IP, ev / konut güvenliği, küçük perakende mağazaları ve diğer tipik SMB uygulamaları gibi küçük ila orta büyüklükteki uygulamalar için idealdir. Aynı zamanda, EZ-IP, kullanımı kolay yapısı ve maliyet etkinliği ile analogdan IP sistemine geçmek için mükemmel bir alternatif sunar. 

EZ-IP, IP kamera ve gerçek zamanlı izleme, video saklama ve oynatmayı destekleyen NVR ürünlerini içerir. 

EZ-IP ürünleri Dahua'nın kalitesine tamamen uygundur. Kararlı ve güvenilir bileşenler kullanılır ve Dahua kalite standartlarını sağlamak için titreşim önleyici, su geçirmezlik ve yaşlanma testleri gibi çeşitli testler yapılır.


Pima Alarm'da Yıllık, Aylık, Günlük Ücret Yok.

Ücretsiz Teklif İsteyin

444 3 911 Hemen Arayın

veya formu doldurun Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.