İş Yeri Güvenliği
İş Yeri Güvenliği

İş Yeri Alarm Sistemleri

İş Yeri Alarm ve Güvenlik Sistemleri Kullanım Alanları

Siz iş yerinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Pima Alarm ile artık çok kolay!

 

YANGIN / GAZ ALARMI

Pima 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan itfaiye butonu, yangın anında Pima Alarm Merkezi'ne yangın sinyali göndermenize olanak sağlar.

Böylece evinizde meydana gelebilecek olası bir yangın durumunda ne yapacağınızı ya da hangi numarayı aramanız gerektiği gibi konuları düşünmekle uğraşmaz, itfaiye butonuna basarak evinize gerekli itfaiye yönlendirmesinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarsınız.


Ayrıca 5 Korumalı Güvenlik Paketinize ekleyeceğiniz ısı ya da duman dedektörleri sayesinde olası bir yangın durumunda Pima Alarm İzleme paketiniz yangının çıktığı anı hemen fark ederek, sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Pima Alarm Merkezi'ne sinyal gönderir ve ilgili birimleri evinize yönlendirir.

Güvenlik paketine ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Sisteminizden gelen bir gaz kaçağı ve karbonmonoksit artışı sinyali durumunda, Güvencem Operatörleri sizi ve acil ekipleri arayarak, mekanınıza hızla müdahale edilmesini sağlar.


Teklif İste
YANGIN / GAZ ALARMI
HIRSIZ ALARMI

Pima Alarm 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan dedektörler sayesinde işyerinize izinsiz bir girişim olması durumunda öncelikle dahili ve harici sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Pima Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Pima Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.Teklif İste
HIRSIZ ALARMI
PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK

Pima Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan 'panik' butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu Pima Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz.

Panik butonu ambulans gerektirecek acil sağlık sorunlarında kullanılabildiği gibi soygunlarda ve hırsız ile karşı karşıya kalınması durumunda da kullanılabilen bir butondur. Butona basılması ile birlikte Pima Alarm Merkezi tarafından evinize gerekli yönlendirmeler gerçekleştirilir. Pima 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek olası bir acil sağlık sorununda Pima Alarm Merkezi'ne sinyal göndermenize olanak sağlar. Böylelikle siz ya da yakınlarınız acil bir sağlık sorunu ile karşılaştığı anda, hangi numarayı aramanız gerektiğini düşünmekle uğraşmaz, ambulans butonuna basarak evinize gerekli ambulans yönlendirmesinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarsınız.


Teklif İste
PANİK ALARMI / ACİL SAĞLIK

Pima Alarm'da Yıllık, Aylık, Günlük Ücret Yok.

Ücretsiz Teklif İsteyin

444 3 911 Hemen Arayın

veya formu doldurun Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.