HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

 

PİMA Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Alarm izleme merkezi günün 24 saati uzman operatörleri ile alarm sistemlerini teknolojinin en yeni sistemi ile izlemektedir.

Abonelerin gelen alarm ihbarları anında değerlendirilerek emniyet, itfaiye v.b. kurumlara bilgisi verilerek müdahale edilmektedir.

Pima Güvenlik, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden Pima Güvenlik A.Ş., uzman mühendis kadrosu ile elektronik güvenlik alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz, projeye özel elektronik güvenlik sistemi tasarımı yapmakta ve etkin güvenlik çözümleri sunmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran kusursuz satış sonrası destek anlayışımız ve güvenlik sektöründe deneyimli uzman ekibimizle müşterilerimize güven içinde yaşamanın rahatlığını sunmak için çalışıyoruz.

PIMA yeni gelişimlere ayak uydurarak ürün ve hizmet çeşitliliğini artırıyor. Teknolojide yaşanan gelişmeler ışığında; kişisel araç şarj istasyonu ve çatı üzeri güneş paneli sistemleri konusunda da hizmet vermeye başladık. Web sayfamızdaki ürünler bölümüne tıklayarak yahut 444 3 911 numaralı telefonumuzu arayarak verdiğimiz hizmetler ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

PIMA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ALARM VE BİLİŞİM SAN. TİC. A.Ş.